Kontakt referaty

Kontakt referaty

 

Sekretariatsekretariat@ugslawno.pl

tel. 44 755 18 50
fax 44 755 18 51

Tadeusz Wojciechowski
Wójt Gminy

sekretariat@ugslawno.pltel. 44 755 18 50

Zbigniew Wilk
Sekretarz Gminy

sekretariat@ugslawno.pltel. 44 755 18 50 

Mirosława Śmigiel
Skarbnik Gminy

miroslawa.smigiel@ugslawno.pltel. 44 755 18 56

Referat Organizacyjno - Prawny

tel. 44 755 18 69
kadry@ugslawno.pl 

Alina Król
Kierownik Referatu

alina.krol@ugslawno.pltel. 44 755 18 69

Bożena Miśkiewicz
inspektor ds. kadr

bozena.miskiewicz@ugslawno.pltel. 44 755 18 69 

Dorota Bąk
inspektor ds. obsługi rady gminy

inspektor ds. BHP

dorota.bak@ugslawno.pltel. 44 755 18 69

Monika Nagiel
podinspektor ds. obsługi sekretariatu

monika.nagiel@ugslawno.pltel. 44 755 18 50 

Referat Finansów i Podatków

tel. 44 755 18 56
ksiegowosc@ugslawno.pl
podatki@ugslawno.pl

Mirosława Śmigiel
Skarbnik Gminy - Kierownik Referatu 

miroslawa.smigiel@ugslawno.pltel. 44 755 18 56

Dorota Makuch
inspektor ds. księgowości budżetowej

dorota.makuch@ugslawno.pl tel. 44 755 18 56 

Bernadeta Dobrowolska
inspektor ds. płac 

bernadeta.dobrowolska@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 56

Magdalena Kobalczyk
podinspektor ds. księgowości budżetowej 

magdalena.kobalczyk@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 56

Anna Kuleta
podinspektor ds. księgowości budżetowej 

anna.kuleta@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 56

Bożena Biskup
inspektor ds. wymiaru podatku i opłat lokalnych 

bozena.biskup@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 57 

Irena Woźniak
inspektor ds. księgowości podatkowej i opłat lokalnych 

irena.wozniak@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 57 

Ewa Rzepka
podinspektor ds. rozwoju i pozyskiwania środków

ewa.rzepka@ugslawno.pl tel. 44 755 18 57 

Referat Inwestycji, Budownictwa i Zamówień Publicznych

tel. 44 755 18 67
inwestycje@ugslawno.pl 
  

Andrzej Mazur
Kierownik Referatu 
andrzej.mazur@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 67 

Anna Skalska
inspektor ds. gospodarki komunalnej

anna.skalska@ugslawno.pl tel. 44 755 17 80 

Beata Pieczyńska
inspektor ds. gospodarki gruntami

beata.pieczynska@ugslawno.pl tel. 44 755 17 80 

Danuta Urbańczyk
inspektor ds. zamówień publicznych i obsługi inwestora 

danuta.urbanczyk@ugslawno.pl tel. 44 755 18 67 

Łukasz Jakóbczyk
podinspektor ds. inwestycji i budownictwa 

lukasz.jakobczyk@ugslawno.pl tel. 44 755 18 67 

Sylwia Lesiak
referent ds. gospodarki przestrzennej

sylwia.lesiak@ugslawno.pl tel. 44 755 18 67 

Urząd Stanu Cywilnego - Referat Spraw Obywatelskich

tel. 44 755 18 55
usc@ugslawno.pl 
  

Dorota Mazur
Kierownik Referatu

 dorota.mazur@ugslawno.pltel. 44 755 18 55 

Sławomir Wielgus
Zastępca Kierownika

inspektor ds. wojskowych, obrony cywilnej,
zarządzania kryzysowego i ochrony przeciwpożarowej 

slawomir.wielgus@ugslawno.pl tel. 44 755 18 55 

Referat Oświaty, Promocji, Kultury i Sportu

tel. 44 755 18 53
oswiata@ugslawno.pl

Halina Biskup
Kierownik Referatu

halina.biskup@ugslawno.pltel. 44 755 18 53

Małgorzata Rafalska
inspektor ds. kultury i działalności gospodarczej

malgorzata.rafalska@ugslawno.pltel. 44 755 18 53

Renata Jakubczyk
inspektor ds. sportu i współpracy z organizacjami pozarządowymi

renata.jakubczyk@ugslawno.pltel. 44 755 18 53

Beata Szlęzak
referent ds. obsługi informatycznej i zarządzania projektami nieinwstycyjnymi

beata.szlezak@ugslawno.pltel. 44 755 18 53

Anna Soduła
podinspektor ds. promocji

anna.sodula@ugslawno.pltel. 44 755 18 53

Rafał Białas
informatyk

admin@ugslawno.pltel. 44 755 17 82

Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa

tel. 44 755 17 81
tel. 44 755 18 68

Tadeusz Stanik
Kierownik Referatu

tadeusz.stanik@ugslawno.pl tel. 44 755 17 81 

Alina Wiktorowicz
inspektor ds. gospodarki odpadami
i rozliczeń opłat za gospodarowanie odpadami 

alina.wiktorowicz@ugslawno.pl tel. 44 755 17 81 

Gabriela Mazur
podinspektor ds. gospodarki odpadami 

gabriela.mazur@ugslawno.pl tel. 44 755 17 81 

Anna Krawczyk
podinspektor ds. ochrony środowiska i leśnictwa 

anna.krawczyk@ugslawno.pl tel. 44 755 17 81 

Karolina Karkocha
podinspektor ds. rolnictwa 
i rozliczeń poboru opłat za wodę i ścieki 

karolina.karkocha@ugslawno.pl tel. 44 755 17 81 

Renata Zalewska
pomoc administracyjna

 tel. 44 755 18 68 

a

Październik 2017

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.
BIP
Programy Unijne
Programy Krajowe
Interaktywna mapa gminy Sławno
Informator Gminy Sławno
Zadaj pytanie on-line
E-kartki
Lokalna grupa działania
Orlik 2012
Wrota Regionu Łódzkiego
Powiat Opoczyński
IRSIP