Kontakt referaty

Kontakt referaty

 

Sekretariatsekretariat@ugslawno.pl

tel. 44 755 18 50
fax 44 755 18 51

Tadeusz Wojciechowski
Wójt Gminy

sekretariat@ugslawno.pltel. 44 755 18 50

Andrzej Mazur
Sekretarz Gminy

andrzej.mazur@ugslawno.pltel. 44 755 18 53 

Mirosława Śmigiel
Skarbnik Gminy

miroslawa.smigiel@ugslawno.pltel. 44 755 18 56

Referat Organizacyjno - Prawny

tel. 44 755 18 69
kadry@ugslawno.pl 

Alina Król
Kierownik Referatu

alina.krol@ugslawno.pltel. 44 755 18 69

Bożena Miśkiewicz
inspektor ds. kadr i obsługi rady gminy

bozena.miskiewicz@ugslawno.pltel. 44 755 18 69 

Anna Rosiak
inspektor ds. płac

anna.rosiak@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 69

Referat Finansów i Podatków

tel. 44 755 18 56
ksiegowosc@ugslawno.pl
podatki@ugslawno.pl

Mirosława Śmigiel
Skarbnik Gminy - Kierownik Referatu 

miroslawa.smigiel@ugslawno.pltel. 44 755 18 56

Dorota Makuch
inspektor ds. księgowości budżetowej

dorota.makuch@ugslawno.pl tel. 44 755 18 56 

Magdalena Kobalczyk
podinspektor ds. księgowości budżetowej 

magdalena.kobalczyk@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 56

Aleksandra Mazur
referent ds. księgowości budżetowej 

aleksandra.mazur@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 56

Dorota Bąk
inspektor ds. wymiaru podatku i opłat lokalnych 

dorota.bak@ugslawno.pl  tel. tel. 887 030 350

Irena Woźniak
inspektor ds. księgowości podatkowej i opłat lokalnych 

irena.wozniak@ugslawno.pl  tel. tel. 887 030 350

Referat Budownictwa, Ochrony Środowiska i Rolnictwa

tel. 44 755 18 57
inwestycje@ugslawno.pl 
  

Tadeusz Stanik
Kierownik Referatu 
tadeusz.stanik@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 57 

Anna Skalska
inspektor ds. gospodarki komunalnej

anna.skalska@ugslawno.pl tel. 44 755 18 53

Beata Pieczyńska
inspektor ds. geodezji i gospodarki gruntami

beata.pieczynska@ugslawno.pl tel. 44 755 18 53 

Małgorzata Kowalczyk
podinspektor ds. geodezji i utrzymania dróg

malgorzata.kowalczyk@ugslawno.pltel. 44 755 18 53

Łukasz Jakóbczyk
inspektor ds. inwestycji i budownictwa 

lukasz.jakobczyk@ugslawno.pl tel. 44 755 18 57 

Sylwia Lesiak
podinspektor ds. gospodarki przestrzennej

sylwia.lesiak@ugslawno.pl tel. 44 755 18 57 

Anna Krawczyk
inspektor ds. ochrony środowiska

anna.krawczyk@ugslawno.pltel. 44 755 18 57 

Alina Wiktorowicz
inspektor ds. gospodarki odpadami

alina.wiktorowicz@ugslawno.pltel. 887 030 350

Urząd Stanu Cywilnego - Referat Spraw Obywatelskich

tel. 44 755 18 55
usc@ugslawno.pl 
  

Dorota Mazur
Kierownik Referatu

 dorota.mazur@ugslawno.pltel. 44 755 18 55 

Sławomir Wielgus
Zastępca Kierownika

inspektor ds. wojskowych, obrony cywilnej,
zarządzania kryzysowego i ochrony przeciwpożarowej 

slawomir.wielgus@ugslawno.pl tel. 44 755 18 55 

Referat Oświaty, Kultury i Sportu

tel. 44 755 18 53
oswiata@ugslawno.pl

Halina Biskup
Kierownik Referatu

halina.biskup@ugslawno.pltel. 44 755 18 53

Małgorzata Rafalska
inspektor ds. kultury i działalności gospodarczej

malgorzata.rafalska@ugslawno.pltel. 44 755 18 53

Renata Jakubczyk
inspektor ds. sportu i współpracy z organizacjami pozarządowymi

renata.jakubczyk@ugslawno.pltel. 44 755 18 53

 

 Referat Rozwoju i Promocji

tel. 44 755 18 67 

Beata Szlęzak
Kierownik Referatu
beata.szlezak@ugslawno.pl tel. 44 755 18 67
Anna Soduła
Podinspektor ds. promocji
anna.sodula@ugslawno.pl tel. 44 755 18 67
Monika Nagiel
Podinspektor ds. obsługi sekretariatu
monika.nagiel@ugslawno.pl tel. 44 755 18 50
Rafał Białas
informatyk
admin@ugslawno.pltel. 44 755 17 82

Stanowiska jednoosobowe 

Joanna Kmita
radca prawny
joanna.kmita@ugslawno.pltel. 44 755 18 69

 

 

Październik 2020

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.
BIP
Ostrzeżenia meteorologiczne
banner parafie
Przerwy w dostawie wody
Koronawirus
ASF
Spis rolny
Programy Unijne
Programy Krajowe
Interaktywna mapa gminy Sławno
Lokalna grupa działania
EuroRenoma
OSP
HDK_PCK_Krewniacy
RPO WŁ
Promuje łódzkie
Łódzkie atrakcje
Nardkalk
BLISKO
banner ŚDM
Monografia
Wybory Prezydenta RP 2020
Informator Gminy Sławno
Orlik 2012
Wrota Regionu Łódzkiego
Powiat Opoczyński
IRSIP

Sławno na Facebooku