Kontakt referaty

Kontakt referaty

 

Sekretariatsekretariat@ugslawno.pl

tel. 44 755 18 50
fax 44 755 18 51

Tadeusz Wojciechowski
Wójt Gminy

sekretariat@ugslawno.pltel. 44 755 18 50

Zbigniew Wilk
Sekretarz Gminy

sekretariat@ugslawno.pltel. 44 755 18 50 

Mirosława Śmigiel
Skarbnik Gminy

miroslawa.smigiel@ugslawno.pltel. 44 755 18 56

Referat Organizacyjno - Prawny

tel. 44 755 18 69
kadry@ugslawno.pl 

Alina Król
Kierownik Referatu

alina.krol@ugslawno.pltel. 44 755 18 69

Bożena Miśkiewicz
inspektor ds. kadr i obsługi rady gminy

bozena.miskiewicz@ugslawno.pltel. 44 755 18 69 

Bernadeta Dobrowolska
inspektor ds. płac i kadr

bernadeta.dobrowolska@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 69

Referat Finansów i Podatków

tel. 44 755 18 56
ksiegowosc@ugslawno.pl
podatki@ugslawno.pl

Mirosława Śmigiel
Skarbnik Gminy - Kierownik Referatu 

miroslawa.smigiel@ugslawno.pltel. 44 755 18 56

Dorota Makuch
inspektor ds. księgowości budżetowej

dorota.makuch@ugslawno.pl tel. 44 755 18 56 

Magdalena Kobalczyk
podinspektor ds. księgowości budżetowej 

magdalena.kobalczyk@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 56

Anna Kuleta
podinspektor ds. księgowości budżetowej 

anna.kuleta@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 56

Ewa Rzepka
podinspektor ds. rozwoju i pozyskiwania środków

ewa.rzepka@ugslawno.pltel. 44 755 18 56

Dorota Bąk
inspektor ds. wymiaru podatku i opłat lokalnych 

dorota.bak@ugslawno.pl  tel.

Irena Woźniak
inspektor ds. księgowości podatkowej i opłat lokalnych 

irena.wozniak@ugslawno.pl  tel.

Aleksandra Mazur
referent ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych

  

Referat Inwestycji i Budownictwa

tel. 44 755 18 57
inwestycje@ugslawno.pl 
  

Andrzej Mazur
Kierownik Referatu 
andrzej.mazur@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 57 

Anna Skalska
inspektor ds. gospodarki komunalnej

anna.skalska@ugslawno.pl tel. 44 755 18 57 

Beata Pieczyńska
inspektor ds. gospodarki gruntami

beata.pieczynska@ugslawno.pl tel. 44 755 18 57 

Małgorzata Kowalczyk
podinspektor ds. gospodarki gruntami

malgorzata.kowalczyk@ugslawno.pltel. 44 755 18 57

Łukasz Jakóbczyk
podinspektor ds. inwestycji i budownictwa 

lukasz.jakobczyk@ugslawno.pl tel. 44 755 18 57 

Sylwia Lesiak
referent ds. gospodarki przestrzennej

sylwia.lesiak@ugslawno.pl tel. 44 755 18 57 

Urząd Stanu Cywilnego - Referat Spraw Obywatelskich

tel. 44 755 18 55
usc@ugslawno.pl 
  

Dorota Mazur
Kierownik Referatu

 dorota.mazur@ugslawno.pltel. 44 755 18 55 

Sławomir Wielgus
Zastępca Kierownika

inspektor ds. wojskowych, obrony cywilnej,
zarządzania kryzysowego i ochrony przeciwpożarowej 

slawomir.wielgus@ugslawno.pl tel. 44 755 18 55 

Referat Oświaty, Kultury i Sportu

tel. 44 755 18 53
oswiata@ugslawno.pl

Halina Biskup
Kierownik Referatu

halina.biskup@ugslawno.pltel. 44 755 18 53

Małgorzata Rafalska
inspektor ds. kultury i działalności gospodarczej

malgorzata.rafalska@ugslawno.pltel. 44 755 18 53

Renata Jakubczyk
inspektor ds. sportu i współpracy z organizacjami pozarządowymi

renata.jakubczyk@ugslawno.pltel. 44 755 18 53

Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa

tel. 44 755 17 81
tel. 44 755 18 68

Tadeusz Stanik
Kierownik Referatu

tadeusz.stanik@ugslawno.pl tel. 44 755 17 81 

Alina Wiktorowicz
inspektor ds. gospodarki odpadami
i rozliczeń opłat za gospodarowanie odpadami 

alina.wiktorowicz@ugslawno.pl tel. 44 755 18 68 

Anna Krawczyk
podinspektor ds. ochrony środowiska i leśnictwa 

anna.krawczyk@ugslawno.pl tel. 44 755 17 81 

 Referat Rozwoju i Promocji

tel. 44 755 18 67 

Beata Szlęzak
Kierownik Referatu
beata.szlezak@ugslawno.pl tel. 44 755 18 67
Anna Soduła
Podinspektor ds. promocji
anna.sodula@ugslawno.pl tel. 44 755 18 67
Monika Nagiel
Podinspektor ds. obsługi sekretariatu
monika.nagiel@ugslawno.pl tel. 44 755 18 50
Rafał Białas
informatyk
admin@ugslawno.pltel. 44 755 17 82

Stanowiska jednoosobowe 

Joanna Kmita
radca prawny
joanna.kmita@ugslawno.pltel. 44 755 18 69
Danuta Urbańczyk
inspektor ds. zamówień publicznych
danuta.urbanczyk@ugslawno.pltel. 44 755 17 80

 

 

Czerwiec 2018

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Wydarzenia dnia 22 czerwiec 2018 (piątek)
Wydarzenia dnia 23 czerwiec 2018 (sobota)
24
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

BIP
Programy Unijne
Programy Krajowe
Interaktywna mapa gminy Sławno
Informator Gminy Sławno
Zadaj pytanie on-line
E-kartki
Lokalna grupa działania
Orlik 2012
Wrota Regionu Łódzkiego
Powiat Opoczyński
IRSIP