Turniej Sportowy „Lubimy bawić się piłkami”

Turniej Sportowy „Lubimy bawić się piłkami”
10.07.2018

Boisko w Dąbrówce w dniu 1 lipca 2018 r. podczas niedzielnego popołudnia zgromadziło mieszkańców Gminy Sławno zaproszonych przez Uczniowski Klub Sportowy „KAZIUK”, działający przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Szadkowicach. Miting sportowo-rekreacyjny pod nazwą „Lubimy bawić się piłkami” zorganizowany został  w ramach realizacji zadania „Rodzinna aktywność sportowa w Gminie Sławno”.

Po części oficjalnej, w której dyrektor szkoły Elżbieta Białecka powitała licznie zgromadzonych mieszkańców Dąbrówki i sąsiednich miejscowości,  rozpoczęła się część sportowa, gdzie uczestnicy zmagali się w konkurencjach z różnymi piłkami.

Najmłodsza grupa – dzieci do lat 6 – rywalizowała w dwóch dyscyplinach. Zwycięzcami zostali: Dawid Garnys, Amelia Kawecka i Natalia Węglińska.

Uczestnicy kolejnej kategorii „Dzieci klas I-III” wzięli udział w trzech konkurencjach, których łączna liczba punktów wyłoniła najlepszych. I miejsce –Oskar Nowak,  II – Michał Kucharski, III – Anna Kawecka.

W kategorii wiekowej uczniów klas IV-VI wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce – Szymon Rzepka, II – Oliwier Gwiazda, III – Kacper Nowak.

Wśród najstarszych uczniów zwyciężyli: Patrycja Składowska – I miejsce, Kacper Wróbel – II,  Marek Szymański – III.

W rywalizacji między rodzicami najlepsi okazali się: Maria Składowska, Agnieszka Gwiazda i Piotr Nowak.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, medale, puchary oraz  nagrody rzeczowe. Dekoracji dokonywali: Wójt Gminy Sławno Tadeusz Wojciechowski, Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Szadkowicach i sołtysi. Po dekoracji wszystkich zaproszono na grillowane kiełbaski.

Impreza była doskonałą okazją do integracji lokalnego środowiska. Wszyscy doskonale się bawili, spędzając aktywnie wolny czas. Dobre humory uczestników pozwalały przebić się przez ciemne chmury promykom słońca.

Organizator mitingu Zarząd UKS „KAZIUK” w Szadkowicach: Justyna Cichańska, Małgorzata Woźniak i Marzanna Kawecka, dyrektor szkoły i nauczyciele serdecznie dziękują wszystkim mieszkańcom Dąbrówki, a szczególnie panu Antoniemu Kotusiewiczowi i Zygmuntowi Chachule za zaangażowanie i pomoc.

luty 2019

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.
BIP
Programy Unijne
Programy Krajowe
Interaktywna mapa gminy Sławno
Informator Gminy Sławno
Lokalna grupa działania
Orlik 2012
Wrota Regionu Łódzkiego
Powiat Opoczyński
IRSIP