Powiatowe eliminacje konkursu plastycznego pt. „Zapobiegajmy pożarom”.

Powiatowe eliminacje konkursu plastycznego pt. „Zapobiegajmy pożarom”.
31.01.2018

26 stycznia 2018 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opocznie odbyły się powiatowe eliminacje konkursu plastycznego pt. „Zapobiegajmy pożarom”. Jak co roku konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Na konkurs wpłynęło wiele prac wykonanych różnorodnymi technikami plastycznymi ze wszystkich szkół z terenu powiatu opoczyńskiego.

Na podstawie regulaminu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego jury etapu powiatowego w składzie: Marian Kłobucki – przewodniczący, członkowie: bryg. Andrzej Śpiewak, Renata Larenta, Grzegorz Krakała, Ewa Stępniewska, Lidia Szymacha, Barbara Kalinowska, Iwona Jaskulska, dokonało oceny prac.

Poniżej wyniki eliminacji:

I grupa wiekowa – przedszkola

  • I miejsce – Jan Cieśla – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie
  • II miejsce – Szymon Rutowicz – Szkoła Podstawowa w Mniszkowie
  • III miejsce – Anna Skawińska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie

Wyróżnienie: Oliwia Gutowska – Szkoła Podstawowa w Wójcinie Julia Jaworska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu, Alicja Gosa – Szkoła podstawowa w Poświętnem, Anna Zenka – Szkoła Podstawowa w Skroninie, Jessi Pilarska – Szkoła Podstawowa w Paradyżu, Tomasz Włodarczyk – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie.

II grupa wiekowa – szkoły podstawowe klasy I-III

  • I miejsce – Julia Śpiewak – Szkoła Podstawowa w Wójcinie
  • II miejsce – Oliwia Gwarda – Szkoła Podstawowa w Mniszkowie
  • III miejsce – Franciszek Słowiński – Szkoła Podstawowa w Drzewicy

Wyróżnienie: Marcel Krzysztofik – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie, Miłosz Sobierański – Szkoła Podstawowa w Wójcinie, Wiktoria Kupis – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach, Aleksandra Klimek – Szkoła Podstawowa w Drzewicy Zuzanna Studnicka – Szkoła Podstawowa
w Stoku, Zofia Szczegielniak – Szkoła Podstawowa w Skroninie.

III grupa wiekowa –szkoły podstawowe klasy IV-VI

  • I miejsce – Martyna Franas – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach
  • II miejsce – Malwina Rzeźnik – Szkołą Podstawowa w Mniszkowie
  • III miejsce – Karol Larenta – Szkoła Podstawowa w Drzewicy

Wyróżnienie: Dominika Piasecka – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach, Filip Kośka – Szkoła Podstawowa w Poświętnem, Zofia Łuczkowska – Szkoła Podstawowa w Poświętnem, Weronika Smak – Szkoła Podstawowa w Sokołowie, Arkadiusz Wojewódzki – Publiczna Szkołą Podstawowa w Kamieniu, Aleksandra Jach – Szkoła Podstawowa w Skroninie.

IV grupa wiekowa – szkoły podstawowe klasy VII, gimnazjum klasy II i III

  • I miejsce – Milena Maciak – Szkoła Podstawowa w Stoku
  • II miejsce – Dawid Twardowski – Szkołą Podstawowa w Żarnowie
  • III miejsce – Daria Malarz – Szkoła Podstawowa w Mniszkowie

Wyróżnienie: Natalia Malej – Publiczna Szkoła Podstawowa w Szadkowicach, Aleksandra Pękala – Szkoła Podstawowa w Żarnowie, Karolina Palus – Szkoła Podstawowa w Mniszkowie, Alicja Florczyk – Szkoła Podstawowa w Poświętnem, Patrycja Lenarcik – Publiczna Szkoła Podstawowa w Szadkowicach, Patrycja Stołek – Szkoła Podstawowa w Mniszkowie.

luty 2018

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.
BIP
Programy Unijne
Programy Krajowe
Interaktywna mapa gminy Sławno
Informator Gminy Sławno
Zadaj pytanie on-line
E-kartki
Lokalna grupa działania
Orlik 2012
Wrota Regionu Łódzkiego
Powiat Opoczyński
IRSIP