Eliminacje turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Eliminacje turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym
15.05.2019

Uczniowie z Celestynowa zwycięzcami powiatowych eliminacji turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Głównym celem turnieju jest m.in. popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach wśród dzieci i młodzieży szkolnej, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu jak też inspirowanie uczniów i nauczycieli do pracy na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. O miano najlepszych konkurowały drużyny z 17 szkół z gmin: Opoczno, Poświętne, Mniszków, Drzewica, Żarnów, Sławno, Paradyż, Białaczów. Wymagający rowerowy tor przeszkód, miasteczko ruchu drogowego oraz test wiedzy dotyczący znajomości prawa o ruchu drogowym – to trudności, które najlepiej pokonali uczniowie naszej szkoły podczas powiatowych eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Szkół Podstawowych, który odbył się 7 maja 2019 r. w Poświętnem.

 

Zwycięzcy naszej drużyny w kategorii do 12 lat w składzie: Amelia Jakóbczyk, Gabriel Dębowski i Adam Sapieja pod opieką p. Renaty Socha będą reprezentować powiat opoczyński w finale wojewódzkim. Najlepszym zawodnikiem tego turnieju został Adam Sapieja ze szkoły w Celestynowie.

August 2019

Mo Tu We Th Fr Sa Su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.
BIP
Programy Unijne
Programy Krajowe
Interaktywna mapa gminy Sławno
Informator Gminy Sławno
Lokalna grupa działania
Orlik 2012
Wrota Regionu Łódzkiego
Powiat Opoczyński
IRSIP

Sławno na Facebooku